• Władysław L., lat 52, Wrocław
  Władysław L., lat 52, Wrocław Od wielu lat borykałem się z dolegliwościami bólowymi prawego barku. Pomogli mi. Teraz z ich usług korzysta moja żona.
 • Agnieszka Sz., lat 19, Wrocław
  Agnieszka Sz., lat 19, Wrocław Dzięki specjalistom z Centrum Rehabilitacji odzyskałam pełną sprawność po wypadku samochodowym, a bóle kręgosłupa ustąpiły. Jestem im bardzo wdzięczna.
 • Grzegorz R., lat 32, ojciec Michałka, Wrocław
  Grzegorz R., lat 32, ojciec Michałka, Wrocław Profesjonalni rehabilitacji. Pomogli mojemu synowi wrócić do pełnej sprawności po poważnym złamaniu ręki. Szczerze polecam.
 • Joanna M., lat 25, Wrocław
  Joanna M., lat 25, Wrocław Bardzo dobra placówka rehabilitacyjna. Miły personel, ale przede wszystkim profesjonalny. Polecam.

WYKONYWANE ZABIEGI

Masaż - zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki i polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca. Więcej na: masaż Wrocław Green Spa
Fizykoterapia – zespół zabiegów, w ramach których na organizm oddziałuje się rozmaitymi bodźcami fizycznymi lub wytwarzanymi specjalnymi urządzeniami, w tym:
Lampa solux lampa elektryczna przeznaczona do wykonywania zabiegów ciepłoleczniczych i światłoleczniczych. Lampa z filtrem niebieskim działa przeciwbólowo. Światło czerwone zaś łagodzi stany zapalne i przyśpiesza gojenie ran.
Lampa bioptron terapia światłem - stosuje się raz lub dwa razy dziennie, np. codziennie rano i/lub wieczorem przez 4 do 10 minut, bądź zgodnie z zaleceniami lekarza.
Laseroterapia grupa zabiegów terapeutycznych, w których stosuje się lasery medyczne. Zaletą zabiegów z użyciem lasera jest brak fizycznego kontaktu narzędzia z tkankami leczonej osoby, dzięki czemu praktycznie eliminuje się ryzyko zakażenia; ponadto precyzja zabiegu jest zazwyczaj znacząco wyższa, niż przy użyciu technik klasycznych.
Ultradźwięki zabieg wykorzystywany przy wykonywaniu mikromasażu ciała, który jest skutkiem wahania ciśnienia podczas przebiegu fali dźwiękowej. Efektem tego jest podwyższenie temperatury i przyspieszenie krążenia. Na taką terapię najbardziej wrażliwa jest tkanka nerwowa, a najmniej tkanka tłuszczowa. Ultradźwięki w rehabilitacji odgrywają dużą rolę. Pomagają uporać się z bólem i działają przeciwzapalnie.
Magnetoterapia metoda leczenia pulsującym polem magnetycznym niskiej częstotliwości.
Krioterapia leczenie zimnem
Aquawibron suchy masaż wykonywany aparatem z drgającą membraną. Membranę wprowadza w drgania przepływająca pod ciśnieniem przez aparat woda. Działanie aquavibronu i skutek terapeutyczny jest podobny do masażu klasycznego.
Prądy Tens przezskórna stymulacja elektryczna. Podczas tej terapii wykorzystuje się prądy impulsowe małej częstotliwości wytwarzane przez specjalne w tym celu skonstruowane miniaturowe stymulatory.
Prądy galwaniczne zabieg elektroleczniczy, w trakcie którego wykorzystuje się działanie prądu stałego (galwanicznego) na organizm człowieka.
Jonoforeza zabieg elektroleczniczy, który łączy w sobie działanie prądu stałego z działaniem naniesionego na powierzchnię skóry preparatu (leku).
Prądy interferencyjne zabieg elektroleczniczy, w którym stosuje się prądy średniej częstotliwości. Powstają w ciele pacjenta w wyniku nakładania się dwóch prądów płynących w dwóch niezależnych obwodach zabiegowych.
Prądy diadynamiczne powstają w wyniku prostowania prądu sinusoidalnie zmiennego o częstotliwości 50 Hz. Posiadają dwie składowe – prąd stały i prąd sinusoidalnie zmienny (nałożenie się prądów).
Prądy Kotza prądy średniej częstotliwości, nazywane również stymulacją rosyjską. Służą do stymulacji mięśni w zaniku prostym, w celu zwiększenia ich siły i masy.
Kinezyterapia - leczenie ruchem, gimnastyka lecznicza. Podstawą tej dziedziny fizjoterapii są ćwiczenia ruchowe. Ruch staje się środkiem leczniczym, mającym wpływ na cały organizm. Zadaniem kinezyterapii jest maksymalne usunięcie niesprawności fizycznej i przygotowanie do dalszej rehabilitacji

Szukaj

Opinie.

image Bardzo dobra placówka rehabilitacyjna. Miły personel, ale przede wszystkim profesjonalny. Polecam.
image Od wielu lat borykałem się z dolegliwościami bólowymi prawego barku. Pomogli mi. Teraz z ich usług korzysta moja żona.
image Profesjonalni rehabilitanci. Pomogli mojemu synowi wrócić do pełnej sprawności po poważnym złamaniu ręki. Szczerze polecam.

Nasza oferta .

image
Dążąc do zapewnienia jak najszerszego dostępu do naszych usług oferujemy Państwu najniższe ceny zabiegów rehabilitacyjnych przy zachowaniu najwyższych standardów. SPRAWDŹ NAS!