Joga dla Mam z Maluszkami w Yoga Medica!

Kochane Mamy!

Od kwietnia br. ruszamy z długo oczekiwanym projektem – joga dla Mam z Maluszkami :)

Okres pierwszych miesięcy po przyjściu na świat dziecka, to czas nowych doświadczeń, szczególnie dla kobiet które zostały mami po raz pierwszy. Opieka na dzieckiem, oprócz niewątpliwej radości wiąże się z dużymi obciążeniami dla narządu ruchu i tak już osłabionego okresem ciąży i połogu. Dlatego tak ważne jest aby możliwie jak najwcześniej wdrożyć ćwiczenia, które pomogą wrócić do formy, ale przede wszystkim pozwolą poczuć się lepiej :)

Na nasze zajęcia zapraszamy Mamy, po okresie połogu z dziećmi do 12 miesiąca życia. W miłej, luźniej atmosferze, będziemy powoli pracować nad nauką prawidłowej postawy, tonizacją mięśni grzbietu w odcinku piersiowym i lędźwiowym, nad przywróceniem odpowiedniej elastyczności mięśni obręczy barkowej i kończyn dolnych. Zajmiemy się  również bezpiecznym wzmacnianiem mięśni brzucha i nauką pracy z mięśniami dna miednicy. Nie zapomnimy oczywiście o relaksie! Nauczymy się prostych pozycji, które można wykonywać również w domu aby efektywnie się zregenerować i uspokoić układ nerwowy. Nasze zajęcia to również doskonały czas dla Mam aby wymienić się doświadczeniami i dla maluchów, które są zafascynowane obecnością innych dzieci :)

Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki w godzinach 12.00 – 13.15 w ośrodku Yoga Medica w Warszawie na ul. Racławickiej 28. Aktualny plan zajęć Yoga Medica zawsze znajdziecie TUTAJ!

Dodatkowe informacje:

  • Warto zabrać ze sobą kocyk lub matę dla dziecka i ulubioną zabawkę
  • Bardzo prosimy o rezerwację miejsc na zajęcia
  • Ze względu na brak dużej ilości miejsca na wózki zachęcamy do przychodzenia z dzieckiem w nosidle lub chuście

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *