Konkurs „Historie z jogi wzięte”

Yoga Story jest miejscem w którym publikujemy historie ludzi, dla których joga stała się ważnym elementem życia. Chcemy wiedzieć w jaki sposób i dlaczego praktyka jogi wpłynęła na Was i na Wasze otoczenie. Zależy nam na tym aby każdy z Was mógł podzielić się swoimi wrażeniami, odczuciami i emocjami.

Skupiamy się na jednostce i na jej indywidualnym postrzeganiu świata. Uważamy, że historie pisane z własnej perspektywy są bardzo ważnym (bo autentycznym!) źródłem inspiracji.

KONKURS „HISTORIE Z JOGI WZIĘTE”

Poprzez konkurs pt. „Historie z jogi wzięte” chcemy Was oczywiście zachęcić do dzielenia się Waszymi historiami! Ich forma jest dowolna, możecie tworzyć teksty, robić zdjęcia, nagrywać video czy… pisać wiersze ;)

Najważniejsze jest aby praca dotarła do nas do końca lutego 2015 na maila blog@yogastory.pl. Macie więc około 1,5 miesiąca na pokazanie jak joga zamieszała w Waszym życiu! Najlepsze z prac oczywiście nagrodzimy :)

Nie wiecie od czego zacząć? Oto przykładowe historie, które do tej pory pojawiły się na naszym blogu:

IS_IMAG2529

Historia Marty Szczerek – instruktorki w Pracowni Yoga Medica

Upavishta-Konasana-

Ścieżka jogi Bartosza Niedaszkowskiego – twórcy Yoga Medica

Delfin_v03

Zilustrowana zdjęciami z sesji bodypaintingowej historia Natalii Dimitrow

Marek2-e1400402582634

Historia Marka Rogowskiego, założyciela sklepu Yoga Bazar

20141110_140346

Pisana wierszem historia uczestniczki zajęć w ośrodku Yoga Medica, Ewy Lizończyk-Król

NAGRODY

Spośród wszystkich nadesłanych prac wybierzemy trzy najlepsze, których autorzy dostaną następujące upominki :)

Za 1. miejsce nagroda to mata Manduka PRO Lite 200cm w kolorze Purple o wartości 309 zł z dożywotnią gwarancją! O zaletach mat Manduki pisaliśmy wiele, można o nich poczytać np. TU i TU :)

ProLite_MG_4772Purple

Za 2. miejsce nagroda to bon upominkowy o wartości 100zł na zakupy w sklepie Yoga Bazar

100

Za 3. miejsce nagroda to bon upominkowy o wartości 50zł na zakupy w sklepie Yoga Bazar

50

Dodatkowo WSZYSCY uczestnicy konkursu otrzymają wejściówki na bezpłatne pojedyncze zajęcia w Pracowni Yoga Medica oraz rabat w wysokości 10% na zakupy w sklepie Yoga Bazar.

Prace będą oceniane od 1 do 5 marca przez komisję konkursową, a następnie na blogu i na profilu Facebook Yoga Medica ogłosimy zwycięzców :) Prace możemy publikować z samym imieniem, imieniem i nazwiskiem autora lub anonimowo. 

Zapraszamy do zabawy! :) 

[btn text=”POBIERZ REGULAMIN KONKKURSU” tcolor=#FFF bcolor=#444 link=”https://www.dropbox.com/s/m9xtafynj0os1fm/Konkurs%20Yoga%20Story%20Historie%20z%20jogi%20wzi%C4%99te.pdf?dl=0″]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *