Kilka słów o Organic India

W sklepie Yoga Bazar promujemy marki, które tworzą swoje produkty w sposób odpowiedzialny i świadomy, dla których nie liczy się tylko zysk, które mają do zrealizowania swoją misję. Organic India to jedna z nich. Zanim opowiemy o produktach Organic India, chcemy poświęcić kilka zdań na sam proces ich produkcji i na sposób działania firmy, jej misję i wizję.

Organic India wspiera zrównoważony rozwój dzięki współpracy z wieloma drobnymi indyjskimi gospodarstwami uprawiającymi ziemię w sposób ekologiczny i świadomy. Aby wspomóc rolników i mieszkańców wsi w ich codziennym życiu, Organic India założyła fundację, której głównym celem jest zapewnienie opieki zdrowotnej wszystkim potrzebującym. Dwie kliniki fundacji Organic India działające obecnie w stanie Uttar Pradesh, w Azamgarh i Rath, sponsorują akcje krwiodawstwa, zajmują się edukacją zdrowotną, a także organizują kampanie społeczne na rzecz higieny i świadomości zdrowotnej. Fundacja pomaga mieszkańcom wsi w zdobyciu niezależności poprzez prowadzenie szkoleń zawodowych i oferowanie miejsc pracy.

Wizja Organic India brzmi następująco: „Stać się wehikułem świadomości na rynku globalnym, tworząc całościową, trwałą modalność biznesową, zdolną do inspirowania, promowania i wspierania postaw dbałości oraz poszanowania dla wszystkich istot, a także dla Matki Natury”

Produkty Organic India

W ofercie Organic India znajdują się ajurwedyjskie suplementy diety posiadajace certyfikację HACCP, GMP, ISO 9001:2000 i certyfikat koszerności, a ponadto certyfikaty organiczności USDA, Ecocert, India Organic. Wszystkie zioła są testowane na obecność metali ciężkich zgodnie z obowiązującymi międzynarodowymi standardami.

Ponadto Organic India oferuje naturalne herbaty z Tulsi, bazylią azjatycką o właściwościach leczniczych. Herbata, która powstaje na bazie tulsi, wzmacnia nasz system odpornościowy, reguluje trawienie i metabolizm oraz pomaga zredukować negatywne działanie stresu. Warto dodać, że herbata tulsi jest także bogata w przeciwutleniacze. Herbaty Organic India z bazylią azjatycką są wolne od GMO, nie zawierają glutenu i są certyfikowane jako organiczne zgodnie z przepisami UE.

herbaty-smakowe-10-sztuk-2

Herbaty smakowe z Tulsi – 10 smaków

pol_pl_Organic-India-Zielona-Herbata-Tulsi-herbaty-smakowe-18-torebek-3-smaki-435_2

Zielona herbaty z Tulsi – 3 smaki

herbatki-true-wellness-organic-india

Mieszanki ziół z Tulsi – True Wellness

herbatki-organic-india-mieszanki

Mieszanki ziół z Tulsi – 3 smaki

pol_pl_Organic-India-Herbata-Tulsi-Original-18-torebek-433_1

Oryginalna herbata z Tulsi

pol_pl_Organic-India-Zielona-Herbata-Tulsi-18-torebek-434_1

Oryginalna zielona herbata z Tulsi

One comment

  1. Mam pytanie o to jak długo można stosować te preparaty, dokładniej chodzi mi o Ashwaghandha i Tulsi. Czy należy robić jakieś przerwy? Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *