Fanpage Yoga Bazar – START!

Już półtora roku minęło od powstania Yoga Bazar! Każdy dzień stawiał przed nami nowe wyzwania, problemy, sytuacje, z którymi musieliśmy nauczyć sobie radzić. Nie zawsze było prosto, ale zawsze dawaliśmy radę :)

Sklep działa już kilkanaście miesięcy, a nam wydaje się, że dopiero go założyliśmy! Nie czujemy upływu czasu prawdopodobnie dlatego, że praca cały czas „pali nam się pod stopami”. Poza obsługą co raz większej ilości zamówień bardzo dużo czasu poświęcamy na rozwój sklepu, urozmaicenie oferty, usprawnianie „procesu zakupowego”, ulepszanie opisów produktów czy robienie sesji zdjęciowych ;) W międzyczasie ćwiczymy jogę i snujemy plany jak nasz projekt będzie wyglądał za kilka lat. To chyba kolejny powód dla którego nie czujemy upływu czasu – myślami wybiegamy zawsze na rok lub dwa lata do przodu i stawiamy sobie cele, do których chcemy dążyć. Marzenia to lek na rutynę! :)

IMAG2426

Jogowe rodzeństwo – Marta i Michał Szczerek :)

Czy wspominaliśmy, że tym wszystkim zajmują się tylko dwie osoby? Tak, za Yoga Bazar stoi na chwilę obecną praca dwóch osób, choć mocno wspieranych przez instruktorów z partnerskiego ośrodka Yoga Medica, szczególnie Martę Szczerek (poczytaj o Marcie tutaj) i Bartka Niedaszkowskiego (wywiad z Bartkiem tutaj). Jedną z nich jestem ja, czyli Marek Rogowski (tutaj krótka historia o moich początkach z jogą, a tu do obejrzenia wywiad na TVP w „Kapitalnym programie”), twórca sklepu, drugą Michał Szczerek (tutaj opowieść Michała „z jogi wzięta”), który od początku współtworzy Yoga Bazar  i angażuje się równie intensywnie, jak ja :)

Marek Rogowski

Marek Rogowski

W Yoga Bazar sami zajmujemy się wszystkim, od pakowania paczek przez kontakt z Klientami po działania marketingowe i utrzymywanie kontaktu z kontrahentami. Jeśli jeden z nas idzie na zasłużone wakacje, drugi przejmuje wszystkie obowiązki. W ciągu tego półtora roku stworzyliśmy całkiem zgrany duet ;) W ostatnich miesiącach, wraz ze wzrostem ilości obowiązków, zarysowują się między nami coraz wyraźniejsze podziały zadań i każdy z nas idzie w innym kierunku, zajmując się rzeczami, które „czuje” najlepiej.

Jeśli chodzi o komunikację z fanami (czyli z Wami ;) ), do tej pory korzystaliśmy głównie z uprzejmości ze strony Yoga Medica i wykorzystywaliśmy ich fanpage i to tam zamieszczaliśmy nasze materiały czy akcje promocyjne.

Wspólnie z instruktorami z Yoga Medica postanowiliśmy, że nadszedł czas na stworzenie osobnego fanpage’a Yoga Bazar. Pomimo wspólnego mianownika jakim jest idea świadomej praktyki jogi, mamy Wam do przekazania różne treści. Dzięki rozdzieleniu komunikacji na portalu Facebook liczymy, że lepiej dopasujemy nasz przekaz do Waszych potrzeb.

Nasz fanpage znajdziecie TUTAJ!

Facebook_logo-9

Fanpage Yoga Bazar to miejsce dla  wyjogowanych, świadomych ludzi takich jak Wy, szukających wartościowych produktów, które wzbogacą Waszą praktykę zarówno na macie, jak i poza nią. Będziemy na nim umieszczać ciekawe artykuły związane z jogą i ajurwedą. Znajdziecie u nas recenzje sprzętu do ćwiczeń jogi, zobaczycie nowości, które będziemy wprowadzać do oferty Yoga Bazar i skorzystacie z różnych promocji.

Na fanpage’u Yoga Medica będziemy dalej dostarczać bogatych merytorycznie treści dotyczących przede wszystkim fizjoterapii jogą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *