• Władysław L., lat 52, Wrocław
  Władysław L., lat 52, Wrocław Od wielu lat borykałem się z dolegliwościami bólowymi prawego barku. Pomogli mi. Teraz z ich usług korzysta moja żona.
 • Agnieszka Sz., lat 19, Wrocław
  Agnieszka Sz., lat 19, Wrocław Dzięki specjalistom z Centrum Rehabilitacji odzyskałam pełną sprawność po wypadku samochodowym, a bóle kręgosłupa ustąpiły. Jestem im bardzo wdzięczna.
 • Grzegorz R., lat 32, ojciec Michałka, Wrocław
  Grzegorz R., lat 32, ojciec Michałka, Wrocław Profesjonalni rehabilitacji. Pomogli mojemu synowi wrócić do pełnej sprawności po poważnym złamaniu ręki. Szczerze polecam.
 • Joanna M., lat 25, Wrocław
  Joanna M., lat 25, Wrocław Bardzo dobra placówka rehabilitacyjna. Miły personel, ale przede wszystkim profesjonalny. Polecam.

BEZPŁATNA REHABILITACJA

Dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych oferujemy usługę bezpłatnej rehabilitacji. Cały koszt usługi pokrywany jest z ubezpieczenia obowiązkowego OC sprawcy.
Usługa skierowana jest do wszystkich osób, które doznały uszczerbku na zdrowiu, na skutek niezachowania należytej ostrożności przez innych uczestników ruchu drogowego. Naszym Klientem w ramach wymienione usługi może więc zostać każdy kto w chwili wypadku był:

 • kierowcą
 • pasażerem
 • pieszym


Podstawą skorzystania z oferowanej usługi jest okazanie:

dokumentu potwierdzającego uczestnictwo w kolizji / wypadku komunikacyjnym, czyli oświadczenie sprawcy lub zaświadczenie z policji,
zaświadczenia z wizyty u lekarza / na pogotowiu w ciągu 3 dni od daty zdarzenia
skierowanie na rehabilitację wystawione przez lekarza
inne dokumenty istotne w ustaleniu zakresu doznanego uszczerbku na zdrowiu, w tym ewentualne decyzje Zakładu Ubezpieczeń.

W oparciu o powyższe dokumenty informujemy o możliwości skorzystania z usługi bezpłatna rehabilitacja. Zalecone zabiegi mogą rozpocząć się w ciągu zaledwie 3 dni roboczych. Koszt przeprowadzonej rehabilitacji pokrywa Zakład Ubezpieczeń.

WAŻNE!!! Zgodnie z aktualną wiedzą medyczną rehabilitacja przeprowadzona 4-6 miesięcy po doznanym urazie daje znacznie mniejsze rezultaty niż ta przeprowadzona niezwłocznie po wypadku. W tej sytuacji czas działa na niekorzyść osoby poszkodowanej. Nie zwlekaj więc, zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną rehabilitację.

Szukaj

Opinie.

image Bardzo dobra placówka rehabilitacyjna. Miły personel, ale przede wszystkim profesjonalny. Polecam.
image Od wielu lat borykałem się z dolegliwościami bólowymi prawego barku. Pomogli mi. Teraz z ich usług korzysta moja żona.
image Profesjonalni rehabilitanci. Pomogli mojemu synowi wrócić do pełnej sprawności po poważnym złamaniu ręki. Szczerze polecam.

Nasza oferta .

image
Dążąc do zapewnienia jak najszerszego dostępu do naszych usług oferujemy Państwu najniższe ceny zabiegów rehabilitacyjnych przy zachowaniu najwyższych standardów. SPRAWDŹ NAS!