Autorzy

Bartosz NiedaszkowskiBartosz Niedaszkowski – fizjoterapeuta i terapeuta jogi z wieloletnim doświadczeniem, pionier jogi medycznej w Polsce, terapeuta manualny i członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej, członek IAYT (Internationa Association of Yoga Therapists), współpracownik naukowy Zakładu Fizjologii Klinicznej i Doświadczalnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w dziedzinie badań nad jogą. Twórca skutecznej metody terapii Yoga Medica łączącej to co najlepsze w jodze i współczesnej fizjoterapii. Jego misją zawodową jest sprawianie, aby joga służyła każdemu, niezależnie od stanu zdrowia, wieku, czy stopnia zaawansowania. Prowadząc swój autorski program terapii i profilaktyki zdrowotnej w ramach Klubu Yoga Medica, stara się to wcielać w życie.

Marta Szczerek

Marta Szczerek – dyplomowana fizjoterapeutka, absolwentka Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Absolwentka The International Academy of Reflexology & Meridian Therapy (refleksoterapia stóp i głowy, chiropraktyka stóp, terapia meridianowa). Interesuje się wpływem jogi na zdrowie kobiet, a w szczególności zastosowaniem refleksologii stóp i praktyki jogi jako metod wspomagających organizm w procesie starania się o zajście w ciążę.

Marek Rogowski – absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, który zdecydował się związać swoje życie z jogą. Założyciel sklepu Yoga Bazar i jego główny Marek Rogowski menadżer. Gorliwy adept i nauczyciel jogi „in the making”. Organizator projektów. W czasach studenckich działał w ramach organizacji studenckiej ZSP SGH, gdzie współtworzył wiele projektów, w szczególności Men’s Week. Doradzał, współtworzył i brał udział w I edycji projektu Dream Walker – w 80 skoków dookoła Świata. Fan koszykówki, zwolennik zdrowego i aktywnego trybu życia.